نخستین جشنواره رنگ پاشی ایران در زرند برگزار شد


نریمان دات آی آر / خبر: در هفته ی جهانی کودک، شهرستان زرند میزبان "نخستین جشنواره رنگ پاشی" در کشور بود.

جشنواره رنگ پاشی که برای نخستین بار در کشور آن هم به میزبانی “گروه هنری رنگین کمان زرند” در این شهرستان برگزار شد، توانست عصری پر نشاط و خاطره انگیز را برای عده ای از خانواده های زرندی رقم بزند.

کودکان به همراه خانواده هایشان در عصر جمعه مورخ ۱۸ مهر ۹۳ در محوطه پیش دبستانی سهیل و سارا شهرستان زرند گرد هم آمدند و شاهد برگزاری این جشنواره ی زیبا و به یاد ماندنی بودند. همچنین علاوه بر کودکان، شرکت کننده های این جشنواره که شامل بزرگترها هم می شدند با احترام به کودک درون خود، با استفاده از سطل ها و پودرهای رنگی، شادی را برای خود و فرزنداشان به ارمغان آوردند. طی برگزاری این جشنواره شادی در بین خانواده ها چنان موج می زد که گویی هرگز دوست نداشتند این لحظه های فراموش نشدنی تمام شود.

هر چه مراسم رو به پایان می رفت؛ زمین و هر آنچه که قابل رویت بود نیز به رنگهای بیشتری تزئین و آراسته می شدند و رنگها، رنگین کمانی متفاوت را برای حاضرین در جشنواره ایجاد کردند.

در پایان این مراسم شرکت کننده ها در کنار یکدیگر ایستادند و به گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی مشغول شدند.

محسن عزیزالهی مسئول گروه هنری رنگین کمان در این رابطه به خبرنگار نیم نیوز گفت: گروه رنگین کمان در صورت حمایت مسئولین از این مراسم و در راستای بهبود فرهنگ شهری، آمادگی خود را برای برگزاری بهتر و گسترده تر دوره های بعدی این جشنواره اعلام می دارد.

امیدواریم با حمایت مسئولین زحمت کش شهرستان، این "اولین"، آخرین نشود و در ادامه شاهد جشنواره های بزرگتر و گسترده تری در سطح شهر باشیم.

 /تمام - به قلم: نریمان جعفری / 22.47.393 / پاییز 93


مطالب مرتبط